دانلود مستقیم نرم افزار آهنگسازی bitwig v1.0.7

و حالا وقت آن رسیده که با نرم افزارآهنگسازی جدید  و حرفه ای  به نام bitwig studio به سرعت به هر ایده ای که در ذهن دارید جامه عمل بپوشانید . این نرم افزار جالب و قوی که خود را یک رقبب بزرگ اف ال استودیو و کیوبیس میداند  با شعار : آینده ی آهنگسازی شما اینجاست  وارد رقابت با دیگر نرم افزارهای شده است .. بزرگترین محاسن این نرم افزار اینترفیس و WORKSPACE این نرم افزار است . و همین حسن میتونه آینده ی این daw  را رقم بزنه .شما عزیزان میتونید با قیمت ناچیز ۱۰۰۰ تومان این نرم افزار آهنگسازی را سفارش بدید تا آخرین ورژن این نرم افزار را به دستتان برسانیم .

باکس-دانلود

 

[ با bitwig studio به سرعت ایده های ذهنی خود را به موسیقی تبدیل کنید ]

 

MTM-133-lead-review-BitWig-nav-image-1024x640

 

DSCN4303

 

 

خطای دسترسی
لینک دانلود مستقیم با حجم 475 مگابایت
برای مشاهده لینک دانلود می بایست در سایت عضو شوید و یا اگر قبلا عضو شده اید اکنون لاگین کنید. دانلود فایل با لینک مستقیم فقط برای اعضای سایت مقدور می باشد

 

 

روش نصب و کرک در فابل pdf

 

روش نصب و کرک bitwig
قبل از نصب برنامه حتما نرم افزار java run time را نصب کنید . بعد از نصب نرم افزار java run time فایل keygen قابل اجرا خواهد شد . اکنون در اولین قدم می بایست مانند تصویر زیر روی گزینه patch bin/libs.jar کلیک کنید. و فایل libs.jar را ( گزینه 2 در تصویر ) از محل نصب برنامه و داخل پوشه ی bin ( گزینه 3 در تصویر ) انتخاب کنید و سپس گزینه ی save را بزنید . اکنون شما برای برنامه مشخص کرده اید که اطلاعات ثبت شدن برنامه ( لایسنس ) در کجا ذخیره شده است . حالا برنامه را اجرا کنید . روی گزینه activate offline ( گزینه 4 در تصویر بالا ) کلیک کنید تا صفحه زیر نمایش داده شود . اکنون گزینه ی مشخص شده در تصویر بالا را انتخاب کنید تا فایل درخواست لایسنس آفلاین برنامه در محلی دلخواه داخل کامپیوترتان ذخیره کنید . اکنون به سراغ برنامه keygen رفته و گزینه سوم یعنی select registeration request را انتخاب کنید تا در پنجره ی باز شده بتوانید فایل لایسنسی که توسط برنامه bitwig دخیره کرده بودید را انتخاب کنید . پس از انتخاب فایل فیلدهای زیر را که در تصویر مشخص شده است با نام دلخواه خودتان پر کنید . سپس روی گزینه generate کلیک کنید .