دانلود 9 کیت فوق العاده الاستیک -Daytime Tunes ELASTiK

الاستیک (Elastik) محصولی از شرکت Ueberschall است در واقع چیزی شبیه به کانتکت (kontakt) از شرکت Native Instruments

همین توضیح کوتاه کافی بود تا شما بدانید با یک نرم افزار اجرا کننده بانک های صدا مواجه هستید فایل های قابل اجرا در کانتکت این مزیت را دارند که قابل تفکیک هستند و می توانید جزئیات آن ها را مشاهده کنید ولی فایل های بانک صدای الاستیک و به عنوان مثال همین مجموعه کیت های استثنائی بصورت یک فایل حجیم هستند که فقط در خود برنامه الاستیک اجرا می شوند این نرم افزار به هیچ عنوان نایاب نیست و از دوستان موزیک کار خود می توانید تهیه کنید ولی در غیر این صورت می توانید توضیحات تکمیلی برنامه و در صورت لزوم خرید آنلاین آن را از طریق لینک زیر انجام دهید.

و اما درباره این مجموعه :

9 کیت کامل (موزیک کامل)  و قابل ویرایش که مجموعا از 396 فایل حلقه ای تشکیل شده و برای هنرمندان پر مشغله که براحتی می توانید بعد از اجرا آن ها را به بی نهایت شکل مختلف ویرایش کنید و به ترکیب های جدیدی برسید.

ترکیب های هنرمندانه ای از اجراهای درام , باس , گیتار آکوستیک , گیتار الکتریک و پیانو احساس شادی  و رضایتمندی از این شنیدار را برای شما به ارمغان آورده است. با توجه به لاین درام به کار رفته در هر یک از این کیت ها شما می توانید از شنیدن آن ها صرف نظر کرده و درام دلخواه خود را جایگزین کنید و در نهایت با اضافه کردن صدای خود به آهنگ از نتیجه کار لذت ببرید .

کار را سخت نگیرید و به دنبال ابداع موزیک از صفر نباشید کما اینکه یک تقلید خوب می تواند شوق آهنگسازی و ادامه راه را برای شما بیشتر کند.

 به قول حضرت حافظ : آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع/ سخت می گیرد جهان بر مردمان سخت کوش 😉

سبک کیت ها موزیک پاپ است و فایل دانلودی بعد از خارج شدن از حالت فشرده یک فایل به حجم  1.8 گیگابایت و است که صرفا توسط Elastik و در تمامی سیستم های مکینتاش و کامپوتر های شخصی قابل اجراست

 

vvcvcv

 

رمز فایل : www.Negare.ir