محصولات آموزشی / صدا و موسیقی آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )
آگهی
آگهی

آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )

Fl studio pro

نظر به استقبال علاقه مندان نرم افزارهای موسیقی به آموزش های شرکت نگاره این بار بر آن شدیم تا نسخه پیشرفته آموزش اف ال استودیو را با کیفیتی مطلوب تر از گذشته تولید کنیم و این امر باعث شد تا زمان نسبتا زیادی صرف هماهنگی عوامل تولید , نوشتن شرح درس , ضبط و حتی تهیه فیلم در پیشرفته ترین استودیوی خصوصی کشور شود و در انتها به ساخت یک موزیک کامل مقابل چشمان شما منتهی شود.
در این بسته به غیر از آموزش برنامه پروژه های مربوط به هر درس را نیز در اختیارتان قرار دادیم همچنین جدیدترین نسخه برنامه اف ال استودیو  ( Fl Studio 11 ) و چند برنامه کاربردی دیگر همراه با مجموعه کاملی از ریتم های شاد ایرانی همراه با آموزش روش استفاده از آن ها در این بسته قرار گرفته است.
تمام این مجموعه در قالب یک DVD اورجینال با قیمت 16000 تومان از شنبه 10 اردیبهشت ماه 1393 از طریق فروشگاه های معتبر سراسر کشور و همچنین فروشگاه اینترنتی نگاره قابل تهیه می باشد .

_PAN0020

در ادامه بخشی از سرفصل های اموزشی این بسته را مشاهده می کنید :
فصل اول : مقدمه

درس اول

معرفي پروژه و آغاز به کار

در اين درس پروژه آموزش داده شده را در برنامه باز مي کنیم و با آن آشنا خواهيد شد

درس دوم

مروري بر اف ال استوديو

با معرفي بخش هاي مختلف اف ال استوديو شما را با اين برنامه آشنا خواهيم کرد

فصل دوم : ساخت ريتم و ملودي

درس اول

ساخت يک ريتم 6و 8 ساده

در اين درس ضمن آشنايي با پنجره استپ سکوئنسر طرز ساخت ريتم را در اين پنجره ياد ميگيريد .

درس دوم

کار روي ريتم و تکميل اجزاء

در اين درس با ايجاد کانال هاي جديد صداهاي بيشتري به ريتم اضافه مي کنيم و نوع  صدا را با اکولايزر تغيير مي دهيم.

درس سوم

ساخت اولين ملودي

در اين درس با وي . اس . تي سيتروس ملودي اصلي موزيک ساخته مي شود

درس چهارم

اصلاح نت هاي ملودي

در اين درس با نحوه تغيير صداي نت ها با استفاده از گزينه اسلايد آشنا مي شويد

فصل سوم : ترکيبات پيشرفته

درس اول

ترکيب ملودي و ريتم در پلي ليست

در اين درس ضمن ترکيب صدا ها با يکديگر نحوه افکت گذاري پيشرفته را نيز ياد مي گيريد

درس دوم

ساخت اولين آکورد براي ملودي

نحوه هماهنگي و ساخت ملودي براي آهنگ را در اين درس ياد مي گيريد

درس سوم

نواختن يک ملودي با چند کانال

با استفاده از لاير شما مي توانيد چند کانال مختلف را همزمان کنترل کنيد . نحوه انجام اين کار را در اين درس ياد مي گيريد.

درس چهارم

ساخت آکورد و آرپژ تکميلي

در اين درس ضمن آشنايي با نحوه ساخت آکورد و آرپژ موزيک کاملتر شده و استفاده از روش هاي پيشرفته اين کار را ياد مي گيريد

فصل چهارم : صداهاي واقعي

درس اول

ساخت بخش دوم ملودي

در اين درس ملودي آکورد و تمام جزئيات بخش دوم آهنگ ساخته مي شود

درس دوم

ساخت ريتم با روش پيشرفته

در اين درس ريتم آهنگ با روشي جديد ساخته مي شود و ريتمي که در درس هاي ابتدايي ساخته شده بود از آهنگ حذف مي شود.

درس سوم

اصلاح ملودي با صداهاي واقعي

روش پيشرفته کار با سمپل ها را در اين درس ياد مي گيريد

درس چهارم

بخش دوم ملودي با روش جديد

در اين درس ضمن بررسي بخش دوم ملودي که با سمپل ها ساخته شده صداهاي ساخته شده را در پلي ليست ترکيب مي کنيم

درس پنجم

ساخت يک ريتم متفاوت از نوع 6 و 8

در اين درس با استفاده از فرويتي اسلايسر در اين درس يک ريتم 6 و 8 ساخته مي شود

درس ششم

ساخت و استفاده از يک ساز ايراني

در اين درس ضمن استفاده از نواي ني در آهنگ تغيير کلي نتهاي يک کليپ صوتي را نيز ياد مي گيريد.

درس هفدم

ساخت آخرين قطعه و تکميل آهنگ

در اين درس ضمن معرفي جزئيات فرويتي اسلايسر بخش انتهايي آهنگ را به شما معرفي مي کنيم

فصل پنجم : کارهاي نهايي

درس اول

ساخت و پياده سازي ابتداي آهنگ

در اين درس با استفاده از قطعاتي که قبلا ساختيم شروعي مناسب براي آهنگ ايجاد مي کنيم.

درس دوم

آکورد و زيرصدا براي ني

در اين درس باز هم ضمن ساخت آکورد شما را  با انجام اينکار براي يک ملودي ايراني آشنا مي کنيم

درس سوم

ساخت و پياده سازي پاساژ

در اين درس براي قسمت هاي مورد نياز آهنگ يک قطعه پاساژ ساخته مي شود

درس چهارم

اصلاح صداي ني با اتوميشن کليپ

در اين درس با استفاده از اتوميشن کليپ جلوه زيباتري را براي ساز ني ايجاد مي کنيم

درس پنجم

کارهاي نهايي و عمليات مسترينگ روي آهنگ

چند افکت ساده مي توانند به تنهايي نتيجه کار نهايي شما را متحول کنند . در اين درس اطلاعات مفيدي در اين رابطه کسب مي کنيد

درس ششم

جمع بندي مطالب و سخن پاياني
اين درس در واقع چکيده اي مختصر از آموزش آهنگ سازي ضمن معرفي تکنيکي با ارزش براي ساخت سريع آهنگ توسط افراد مبتدي است.

نظرات  

0 #94 RE: آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )مدیر سایت ۱۳۹۳-۰۱-۱۶ ۱۶:۵۳
نقل قول شده hamid fha:
سلام
ببخشید یه سوال داشتم من اهل تبریزم این بسته های اموزشی شمارو سفارش بدم چند روزه به دستم میرسه؟

سریع ترین روش واریز وجه به شماره حساب شرکت و یا پرداخت آنلاین سایت هستش که می تونید درخواست کنید ارسال با اتوبوس انجام بشه تا یکروزه بدست شما برسه
نقل قول

0 #93 سوالhamid fha ۱۳۹۳-۰۱-۰۲ ۲۰:۱۴
سلام
ببخشید یه سوال داشتم من اهل تبریزم این بسته های اموزشی شمارو سفارش بدم چند روزه به دستم میرسه؟
نقل قول

0 #92 RE: آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )مدیر سایت ۱۳۹۲-۰۷-۲۷ ۱۲:۰۷
سلام
با شماره پشتیبانی شرکت درج شده در پشت بسته تماس بگیرید
نقل قول شده ariya2:
salam man chand vaght pish basteye amoozesh fl stodio ro kharidam vali dvd 2 moshkel dare chikar konam?
نقل قول

0 #91 اف ال استودیوariya2 ۱۳۹۲-۰۷-۲۶ ۱۷:۴۲
salam man chand vaght pish basteye amoozesh fl stodio ro kharidam vali dvd 2 moshkel dare chikar konam?
نقل قول

+1 #90 RE: آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )یبمنتبمسیتبمسیل ۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۱۶:۰۶
salam
man mikham sedaye zabt shodeh ro roye ye ahang bendazam chetori bayad in kar ro bekonam?
mamnoon misham rahnamaim konid
نقل قول

+2 #89 RE: آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro )مدیر سایت ۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۳:۴۱
نقل قول شده یه رهگذر:
سلام من می خوام این محصول رو بخرم دکمه خریدش کجاست

سلام لینک خرید اضافه شد همچنین می تونید از قسمت نرم افزارهای رایگان فروشگاه همراه با این محصول نرم افزار اف ال استودیو 11 را نیز سفارش و به صورت رایگاان دریافت کنید.
نقل قول

+1 #88 مشکل ۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۲:۲۹
سلام من می خوام این محصول رو بخرم دکمه خریدش کجاست
نقل قول

+3 #87 RE: آموزش اف ال استودیو پیشرفته ( FL Studio Pro ) ۱۳۹۱-۰۸-۰۶ ۱۵:۲۰
نقل قول:
سلام من حدود 5 ساله که دارم با اف ال کار میکنم و از هیچ منبعی هم آموزش ندیدم.الان هم بیشتر کارها رو میسازم ( راک رپ پاپ و...) و در کنارش کار های دی جی هم انجام میدم فقطم با اف ال کار میکنم.الان با کلیه اجزا آشنایی دارم و تمام کارام دست سازه.
اینارو گفتم که هرکی که بخواد کار کنه بدون آموزش هم میتونه حرفه ای باشه.
اگه خودتون معلم خودتون باشید هیچوقت درسای خودتون فراموشتون نمیشه.!!

سلام میشه ایمیلتونو داشته باشم؟ممنون
نقل قول

0 #86 تشکر ۱۳۹۱-۰۸-۰۲ ۱۸:۱۵
سلام من واقعا استفاده کردم از این نرم افزار همومن حرفی که آقا اون بالا زد شما باید برید دنبالش تا بتونی نمیشه بی همه چی استاد شد.من حدود 7 ساله که گیتار میزدم و هیچ کسیم نداشتم معرفی کنه این نرم افزار ها رو .الانم یخورده مشکل دارم در مورد ریکورد صدا ولی منتظرم که باز آموزش حرفه ای تر از این بیاد که استفاده کنم . ممنون
نقل قول

+1 #85 زبان آموزش ۱۳۹۱-۰۵-۰۷ ۰۱:۲۲
سلام.خسته نباشید.آیا این آموزش به زبان فارسیه؟
نقل قول

ارسال نظر

کد امنیتی
به روز کردن

برترین محصولات ماه گذشته

آموزش ساخت و توسعه استودیو
شما را با چگونگی طراحی اولیه استودیو و ... قیمت 2500
KOMPLETE 8 ULTIMATE
یک شاهکار و به واقع کاملترین مجموعه ساز های مجازی در 46 DVD با قیمت : 86000 تومان
Ethno World 5
جدیدترین مجموعه سازهای سنتی از کمپانی Best Service برنده ... قیمت:11000
Ez Drummer
این نرم افزار یک ابزار کامل برای نواختن درام است که... قیمت:5000
Vocal forge
این بسته از محصولات شرکت Zero-G میباشد و ... قیمت : 1700

آخرین نظرات ارسالی

• شمام با این سایتتون ما یه بسته سفارش دادیم فقط یه ... ادامه ...
  • 8) :-| :sigh: :roll: :P :zzz :eek: :-x :-? :o :cry... ادامه ...
  • با عرض سلام خدمت شما من این پکیجو چند روزه پیش خری... ادامه ...
  • سریع ترین روش واریز وجه به شماره حساب شرکت و یا پ... ادامه ...
  • سلام ببخشید یه سوال داشتم من اهل تبریزم این بسته ه... ادامه ...

آخرین اخبار ارسال شده

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

آخرین مقالات ارسال شده

• 1
  • 2