کنسرت مازیار فلاحی را چه کسی لغو کرد؟
کنسرت مازیار فلاحی را چه کسی لغو کرد؟

484022-00801229006p03

موسیقی پارس – هاتف حسینی: کنسرت مازیار فلاحی که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱ آبان ماه و طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شود توسط مسئولان این سالن لغو شد.

 

این در حالی است که پس از درگذشت رییس مجلس خبرگان (آیت الله محمدرضا مهدوی کنی) ۲ روز عزای عمومی اعلام شد و کنسرت های ۲۹ و ۳۰ مهر ماه با بیانیه دفتر موسیقی لغو شدند. در این بیانیه آمده بود که کنسرت هایی که از ۱ آبان ماه قرار بر برگزاری داشته اند، همانند برنامه قبلی اجرایشان بلا مانع است. اما ظهر امروز و زمانی که طرفداران مازیار فلاحی در شرف آماده شدن برای رفتن به این کنسرت بودند پیامی مبنی بر لغو این کنسرت دریافت کردند تا حسابی شوکه شوند.

 

پیگیری های «موسیقی پارس» در این زمینه به پاسخی عجیب رسید. مسئولان سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تصمیم گرفته اند که این کنسرت علی رغم تمام مجوزهایی که دریافت کرده، لغو شود. هرچند از ظهر امروز مسئولان این سالن جواب تلفن خبرنگاران را نمی دهند ولی به گفته یک منبع آگاه، مدیر روابط عمومی سالن میلاد از برگزاری این کنسرت جلوگیری کرده است!

 

همچنین مدیر روابط عمومی شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر» در همین رابطه به «موسیقی پارس» گفت: تمام مجوزهای لازم برای برگزاری این کنسرت اعم از مجوز  وزارت ارشاد و اماکن صادر شده بود ولی وقتی امروز به نمایشگاه بین المللی مراجعه کردیم متوجه شدیم که این کنسرت نمی تواند برگزار شود. این اتفاق ضرر سنگینی برای شرکت در پی خواهد داشت، زیرا هزینه تبلیغات و … را هیچگونه نمی شود جبران کرد.

 

وی همچنین ادامه داد: ازبحث ضرر مالی که بگذریم،چه کسی جواب ۴۰۰۰ نفری که بلیت تهیه کرده اند را می دهد؟ ما فقط می توانیم هزینه بلیت های این عزیزان را بازگردانیم.

 

علاوه بر کنسرت «مازیار فلاحی»، کنسرت محمد علیزاده که از ۲۹ مهر به ۲ آبان موکول شده بود نیز لغو شد. این در حالی است که هر ۲ کنسرت تمام مجوزهای لازمه را دریافت کرده اند و نکته جالب تر اینجاست که تمام کنسرت ها و تئاترهای موزیکال و کمدی در تهران و شهرستان ها در روزهای ۱ و ۲ آبان بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شد و تنها کنسرت های که در سالن میلاد قرار بود برگزار شوند لغو شدند.

 

شایان ذکر است «موسیقی پارس» پیگیری های خود از این اتفاق را ادامه خواهد داد.

 

منبع: موسیقی پارس