«دل دل» افشین سیاه پوش در آغاز کنسرت

New-folder7.jpg400

موسیقی پارس – سام بورنگ: اولین کنسرت افشین سیاهپوش در سالن اریکه ایرانیان و به همت موسسه «نغمه های ماندگار پارس» و به تهیه کنندگی خانم «ساناز کریمی» برگزار شد. این کنسرت که پیش از این قرار بود سی ام مهر ماه برگزار شود، به علت عزای عمومی به دوم آبان موکول شد تا اولین اجرای زنده افشین سیاهپوش در این شب رقم بخورد.

پخش تیزر تصویری گلچینی از آثار سیاهپوش مقدمه ای بود تا اعضای ارکستر یک به یک وارد استیج شوند و با نواختن قطعه «دل دل»، افشین سیاهپوش نیز به روی صحنه بیاید تا با اجرای این قطعه، شبی پر انرژی را آغاز کند.

 

پس از این قطعه، افشین سیاهپوش به خوشامد گویی به حاضرین پرداخت و سپس از انتشار آلبوم جدیدش در ماه های آینده خبر داد و به اجرای قطعاتی از این آلبوم پرداخت. سپس رضا تاجبخش به عنوان نوازنده مهمان به روی صحنه آمد تا با تکنوازی پیانوی او و اجرای ترانه های آرام و عاشقانه سیاهپوش فضای سالن به کلی تغییر کند.

 

در ادامه نیز قطعاتی مانند «باز امشب»،«نفس»،«اعتراف»،«الکی»و «تو حق منی» نیز اجرا شدند تا نوبت به قطعه «فایده نداره» رسید که همخوانی حاضرین در سالن، باعث جذاب شدن هرچه بیشتر این ترانه شد.

برای قطعه پایانی نیز همانند آغاز کنسرت، قطعه «دل دل» انتخاب شده بود و با توجه به اینکه این آخرین ترانه اجرایی بود، اما بازهم سیاهپوش با انرژی بسیار بالای خود به اجرای این کار شاد و پر انرژی پرداخت.

 

این کنسرت اولین اجرای زنده افشین سیاهپوش بود که باتوجه به سابقه و تجربه فراوان وی در موسیقی، او با تسلط کافی و اجرایی بی نقص به این شب پایان داد.

همچنین مهمانان ویژه ای همچون: ساناز کریمی، سید حسین متولیان، داریوش شهریاری، حامد صوفی پور، فرید فراز، سعید سام، ارسلان محمودی، حامد برادران، حسین صادقیو  نیما کامکار در این کنسرت حضور داشتند.

 

اعضای ارکستر افشین سیاهپوش در این شب را مجید کاشانیان(رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد)، سعید علیرضایی (سرپرست ارکستر و نوازنده بیس)، سامان امامی (لید گیتار)، رضا معرف (پرکاشن)، فرزاد قماشچی(درامز)، یاسر کربلایی(گیتار و بوزوکی)، داریوش بیژنی(کلارینت و ساکسیفون)، علی ضرابی(ترومپت)، سیامک کریم پور(ترومبون)، سمیرا ملک(کرال) و فاطمه سمنانی(کرال) تشکیل می دادند.

 

در ادامه نظاره گر عکس های دیدنی «حمید صادقی» باشید.