آرمین زارعی(2afm): برای گرفتن مجوز تا هر زمان لازم باشد صبر میکنم
آرمین زارعی خواننده مطرح موسیقی شایعه گرفتن مجوز از سوی وزارت ارشاد را تکذیب کرد.

طی روزهای گذشته و با انتشار اخبار ضد و نقیض در ارتباط با سبک موسیقی رپ (گفت آواز)، شایعات بسیاری حول برخی خوانندگان این سبک در فضای مجازی پخش شد تا واکنش آرمین زارعی خواننده مطرح این سبک از موسیقی را به دنبال داشته باشد. او با ارسال یادداشتی به «موسیقی پارس» تمام شایعات اخیر را تکذیب کرد. مشروح این یادداشت بدین شرح است:

 

” مدتی است در فضای مجازی و حتی در برخی شبکه های ماهواره ای که به ظاهر حامی موسیقی داخل کشور هستند و گویا جز ایجاد دو دستگی و تخریب اذهان عمومی رسالت دیگری ندارند، خبری مبنی بر مجاز شدنِ بنده منتشر می شود، نمی دانم منبع این خبر از کجاست و اصلاً برای چه این شایعه را ساخته اند ولی می دانم هرچه که هست باعث و بانیانِ این اتفاق، خیرِ من و امثال من را نمی خواهند، زیرا این شایعات هیچ تاثیر مثبتی بر روی کار من ندارد و تنها تمرکزم را روی کارهایم کم می کند.

 من تصمیم گرفته ام در ایران بمانم و بر اساس شرایط و قوانین کشورم فعالیت کنم، برای گرفتن مجوز هم می خواهم اقدام کنم و بسیار امیدوار هستم که بتوانم در چارچوب قوانین و به صورت رسمی فعالیتم را ادامه بدهم ولی اینکه این اتفاق چه زمانی رخ بدهد، مشخص نیست. من تا هر زمان که لازم باشد صبر می کنم تا در داخل ایران و به صورت رسمی فعالیت کنم. امیدوارم این آخرین باری باشد که به اینگونه شایعات پاسخ می دهم و مطمئن باشید اگر روزی مجوز بگیرم این خبر از رسانه های معتبر منتشر خواهد شد.

آرمین زارعی | آذر ۱۳۹۳ “

چندی پیش در یکی از شبکه های مجازی صفحه ای با نام این خواننده که زیر نظر او نمی باشد، خبری مبنی بر مجوز گرفتن وی را منتشر کرده بود که این قضیه شایعات بسیاری را پدید آورد.

منبع: اختصاصی موسیقی پارس